70 Page Unlined Notebook. Matching Pen Has Paper Barrel. Complies with Prop 65. 5.75″ W x 8.25″ H
SKU:Â TUGGI-KWVJQ
Item Number: 1351
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.25
70 Page Unlined Notebook. Matching Pen Has Paper Barrel. Complies with Prop 65. 5.75″ W x 8.25″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $5.69 | $4.95 | $4.30 | $3.74 | $3.25 |
70 Page Unlined Notebook. Matching Pen Has Paper Barrel. Complies with Prop 65. 5.75″ W x 8.25″ H
SKU:Â TUGGI-KWVJQ
Item Number: 1351
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 5.75" W x 8.25" H |
| Imprint area | 3" H x 2.5" W on notebook |
| Second imprint area | 1 1/2" W x 1/4" H on other |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 10 working days |
| Theme | |
| Color | Natural |
| Products ships from ZIP | 33777 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.