80 Page Lined Notebook. Matching Bookmark And Strap Closure. PVC Cover. Complies with Prop 65. 3″ W x 5″ H
SKU:Â MNHIJ-HYKUX
Item Number: 6960
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.75
80 Page Lined Notebook. Matching Bookmark And Strap Closure. PVC Cover. Complies with Prop 65. 3″ W x 5″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.06 | $2.66 | $2.31 | $2.01 | $1.75 |
80 Page Lined Notebook. Matching Bookmark And Strap Closure. PVC Cover. Complies with Prop 65. 3″ W x 5″ H
SKU:Â MNHIJ-HYKUX
Item Number: 6960
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | direct print, Pad print, Silk screen |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 3" W x 5" H |
| Imprint area: No selection | 3" H x 1.75" W on standard |
| Second imprint area: No selection | 1 3/4" W x 4 1/2" H on other |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 10 working days |
| Theme: No selection | |
| Color: No selection | Black, Blue |
| Products ships from ZIP: No selection | 33777 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.