80 lined sheets FSC-certified 70 gsm paper A5 format (5.58.25) Cover made from Recycled Felt and Cork Elastic band, pen loop, and ribbon bookmark. 0.5″ D x 5.5″ W x 8.5″ H
SKU:Â XRHKE-TLLXU
Item Number: PF86
Setup charge: $65.00
Packaging: Polybag
EarthTrendz 57 Notebook
Price from: $9.99
Price from: $9.79
80 lined sheets FSC-certified 70 gsm paper A5 format (5.58.25) Cover made from Recycled Felt and Cork Elastic band, pen loop, and ribbon bookmark. 0.5″ D x 5.5″ W x 8.5″ H
| Quantity | 24+ | 48+ | 96+ | 244+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $11.19 | $10.84 | $10.49 | $9.79 |
80 lined sheets FSC-certified 70 gsm paper A5 format (5.58.25) Cover made from Recycled Felt and Cork Elastic band, pen loop, and ribbon bookmark. 0.5″ D x 5.5″ W x 8.5″ H
SKU:Â XRHKE-TLLXU
Item Number: PF86
Setup charge: $65.00
Packaging: Polybag
| Decoration method | Laser |
|---|---|
| Product dimensions | 0.5" D x 5.5" W x 8.5" H |
| Imprint area | 1.5000" H x 3.5000" W on front |
| Second imprint area | 1.5000" H x 3.5000" W on back |
| Made in | CN |
| Production time | 3 to 8 working days or 1 to 3 working days for rush service |
| Theme | |
| Color | Gray |
| Products ships from ZIP | 14072-1274 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.