70 Page Lined Notebook. Matching Pen With Paper Barrel In Elastic Pen Loop. Complies with Prop 65. 4.75″ W x 6″ H
SKU:Â VRGLF-IUJPX
Item Number: 6106
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.15
70 Page Lined Notebook. Matching Pen With Paper Barrel In Elastic Pen Loop. Complies with Prop 65. 4.75″ W x 6″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $5.50 | $4.78 | $4.16 | $3.62 | $3.15 |
70 Page Lined Notebook. Matching Pen With Paper Barrel In Elastic Pen Loop. Complies with Prop 65. 4.75″ W x 6″ H
SKU:Â VRGLF-IUJPX
Item Number: 6106
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Silk screen |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 4.75" W x 6" H |
| Imprint area: No selection | 3" H x 2" W on front |
| Second imprint area: No selection | 1 1/2" W x 1/4" H on other |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 10 working days |
| Theme: No selection | |
| Color: No selection | Natural Blue, Natural With Black |
| Products ships from ZIP: No selection | 33777 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.