70 Page Lined Notebook. Matching Pen In Elastic Pen Loop. Polypropylene Cover. Complies with Prop 65. 5″ W x 7″ H
SKU:Â VTYMJ-IEHGT
Item Number: 6920
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.50
70 Page Lined Notebook. Matching Pen In Elastic Pen Loop. Polypropylene Cover. Complies with Prop 65. 5″ W x 7″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $4.38 | $3.81 | $3.31 | $2.88 | $2.50 |
70 Page Lined Notebook. Matching Pen In Elastic Pen Loop. Polypropylene Cover. Complies with Prop 65. 5″ W x 7″ H
SKU:Â VTYMJ-IEHGT
Item Number: 6920
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Silk screen |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 5" W x 7" H |
| Imprint area: No selection | 3" H x 3" W on notebook |
| Second imprint area: No selection | 1 1/2" W x 3/8" H on other |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 10 working days |
| Theme: No selection | |
| Color: No selection | Black, Frost White |
| Products ships from ZIP: No selection | 33777 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.