70 Page Lined Notebook. Matching Pen In Elastic Pen Loop. Front Cover With 3 Pockets. Polyurethane Cover. Complies with Prop 65. 5″ W x 7″ H
SKU:Â FLHEB-MAJHN
Item Number: 6929
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $4.15
70 Page Lined Notebook. Matching Pen In Elastic Pen Loop. Front Cover With 3 Pockets. Polyurethane Cover. Complies with Prop 65. 5″ W x 7″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $7.26 | $6.31 | $5.49 | $4.77 | $4.15 |
70 Page Lined Notebook. Matching Pen In Elastic Pen Loop. Front Cover With 3 Pockets. Polyurethane Cover. Complies with Prop 65. 5″ W x 7″ H
SKU:Â FLHEB-MAJHN
Item Number: 6929
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Silk screen |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 5" W x 7" H |
| Imprint area: No selection | 3" W x 2" H on front |
| Second imprint area: No selection | 1 3/4" W x 5/8" H on other |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 10 working days |
| Theme: No selection | |
| Color: No selection | Black, Blue, Green, Orange, Red |
| Products ships from ZIP: No selection | 33777 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.