65 Page Lined Notebook. Elastic Band Closure. Matching Pen With Paper Barrel In Elastic Pen Loop. Cardboard Cover. FSC® Certified. Complies with Prop 65. 3″ W x 5″ H
SKU:Â PRFMC-GWHRK
Item Number: 6110
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.09
65 Page Lined Notebook. Elastic Band Closure. Matching Pen With Paper Barrel In Elastic Pen Loop. Cardboard Cover. FSC® Certified. Complies with Prop 65. 3″ W x 5″ H
| Quantity | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ | 5,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.65 | $3.17 | $2.76 | $2.40 | $2.09 |
65 Page Lined Notebook. Elastic Band Closure. Matching Pen With Paper Barrel In Elastic Pen Loop. Cardboard Cover. FSC® Certified. Complies with Prop 65. 3″ W x 5″ H
SKU:Â PRFMC-GWHRK
Item Number: 6110
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Silk screen |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 3" W x 5" H |
| Imprint area: No selection | 2.25" H x 2.25" W on side1 |
| Second imprint area: No selection | 1 1/2" W x 1/4" H on other |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 10 working days |
| Theme: No selection | |
| Color: No selection | Natural Blue, Natural With Black |
| Products ships from ZIP: No selection | 33777 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.