60 Page Lined Notebook. Plastic & Silicone Cover. Elastic Pen Loop With Matching Erasable Pen. Complies with Prop 65. 7.5″ W x 8.5″ H
SKU:Â SPYKE-PPYUK
Item Number: 65021
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $5.50
60 Page Lined Notebook. Plastic & Silicone Cover. Elastic Pen Loop With Matching Erasable Pen. Complies with Prop 65. 7.5″ W x 8.5″ H
| Quantity | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $9.63 | $8.37 | $7.28 | $6.33 | $5.50 |
60 Page Lined Notebook. Plastic & Silicone Cover. Elastic Pen Loop With Matching Erasable Pen. Complies with Prop 65. 7.5″ W x 8.5″ H
SKU:Â SPYKE-PPYUK
Item Number: 65021
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print, Silk screen |
|---|---|
| Product dimensions | 7.5" W x 8.5" H |
| Imprint area | 4" H x 3" W on front |
| Second imprint area | 3" W x 3" H on other |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 10 working days |
| Color | Red |
| Products ships from ZIP | 33777 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.